O Nas

Przedszkole Baltima to placówka montessoriańska, która za cel stawia sobie budowanie niezależnych, silnych i samostanowiących o sobie Dzieci.​

Edukacja Montessori

Nasza placówka to społeczność ludzi, którzy swoją codzienną pracą pragną służyć dzieciom, to miejsce, w którym dzieci i ich potrzeby rozwojowe, psychiczne i intelektualne odgrywają kluczową rolę w procesie uczenia się.

Drogowskazem jest dla nas pedagogika Marii Montessori, która odnosi się z wielkim szacunkiem do pracy jaką musi wykonać dziecko w procesie dorastania.

„Pomóż mi zrobić to samodzielnie”
Maria Montessori

Te słowa, które stały się mottem Montessori, są dla nas wskazówką, jak należy wspierać dzieci w ich rozwoju, tak, aby mogły wyrosnąć na szczęśliwych, pewnych siebie, ciekawych świata ludzi, którzy pozostając sobą, są świetnie przygotowani do życia.

Everyday at the Campions School is like a blessing with the active students and talented staff members around.
Jonathan Doe — Headmaster

Nasze Wartości

Bądź Dobry

dla ludzi, dla zwierząt, dla roślin, dla świata.

Bądź Kreatywny

szukaj twórczych rozwiązań, twórz tak, jak czujesz; wszystkie pomysły są świetne, bo są Twoje.

Bądź Pomocny

rozglądaj się, czy nie możesz sprawić radości swoim wsparciem.

Bądź Odpowiedzialny

za innych i za siebie, za swoje decyzje i działania, które mogą zmienić świat.

Bądź Otwarty

na świat, na ludzi i nowe rozwiązania.

Bądź Odważny

w prezentowaniu swoich poglądów i spełnianiu marzeń.

Bądź Uczciwy

szanuj pracę innych, bądź lojalny, bo budowanie dobrych relacji, rodzi akceptację, bliskość i szacunek.

Bądź Szczęśliwy

dorastaj w zamiłowaniu do porządku, w kontakcie z rzeczywistością, a nie jej wyobrażeniem. Bez negatywnego współzawodnictwa, w poczuciu własnej wartości, niezależnie od kar, nagród i oceny innych.

Bądź Tolerancyjny

dla odmienności kulturowej, religijnej i narodowościowej, dla indywidualności każdego człowieka.

Bądź Ciekawy Świata

doświadczaj, nie przestawaj odkrywać tych wielkich i tych małych rzeczy. Zachwyć się tym, co Cię otacza.

Bądź Sobą

samodzielnie dokonuj wyborów, słuchaj innych, ale nie ulegaj ich wpływom, jeśli są niezgodne z Twoimi przekonaniami.

Bądź... Montessori

Nasze Wartości

Bądź dobry

dla ludzi, dla zwierząt, dla roślin, dla świata

Our Core Values
We have a culture that is modern, relevant, and inspires students to have a brighter future. We are determined in our approach to learning, are creative in our thinking, and bold in our ambitions.
Our Philosophy
We, at Champion School, follow a child-centered educational approach. We make sure that it is based on scientific observations from birth to adulthood. We believe that a child is naturally curious and is capable of initiating learning in a supportive and thoughtfully prepared environment.
Champion School at a Glance
0 K+
Current Enrollments
Qualified Staff
Clubs & Activities
Active PTFA Members
Mission Statement
Our mission at Champion school is to develop the unique abilities and potential of each child by offering an enriched educational program. We strive for excellence through a hands-on approach. Rich traditions rooted in our innovative curriculum grow productive, caring, and intellectually curious citizens.
Our Core Values
Our Philosophy