Dębica

1. Przyjdź do naszej placówki w celu uzyskania formularza rekrutacyjnego.
ul.Przemysłowa 1
39-200 Dębica
(budynek Sekwoi 1 -piętro)

2. Wypełnij formularz rekrutacyjny i przynieś go nam do placówki, a my następnie skontaktujemy się z Tobą.

Łukawiec

1. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania formularza rekrutacyjnego.

2. Wypełnij formularz rekrutacyjny i prześlij go nam na powyższy adres e-mail, a my następnie skontaktujemy się z Tobą.

Przedszkole Artystyczne Baltima

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat.

Chętni rodzice składają formularz rekrutacyjny w placówce. Formularz jest dostępny w placówce przedszkola.

Komisja ustala listy zakwalifikowanych dzieci do dwóch oddziałów 2,5- 6 latków.

Liczba miejsc jest ograniczona. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową. Pierwszeństwo ma rodzeństwo dzieci uczęszczających do przedszkola.

W celu zapisania dziecka do Przedszkola, prosimy o: kontakt telefoniczny +48 579809896. Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania informacyjno – rekrutacyjnego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Kolejne spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem.

Po zadeklarowaniu określonej ilości dzieci organizowane jest wstępne spotkanie organizacyjne. Na zebraniu rodzice i opiekunowie otrzymają informacje dotyczące funkcjonowania placówki, programu.

Możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego w przypadku wolnych miejsc.

Zapisy prowadzone są na bieżąco – do wyczerpania planowanej ilości miejsc. Pragniemy przypomnieć, że nasze Przedszkole jest przedszkolem integracyjnym.

Opłaty

Opłata za opiekę nad dzieckiem w Przedszkolu jest w formie czesnego opłacanego co miesiąc. Rodzice pokrywaj czesne do 5 dnia każdego miesiąca w wysokości ustalonej przez dyrekcję przedszkola.

Zajęcia dodatkowe organizowane przez nasze przedszkole są darmowe.

Wyżywienie

Nasze przedszkole jest wyposażone we własną kuchnię. Codziennie z najwyższą starannością przygotowujemy posiłki dla naszych podopiecznych.

Opłata za żywienie wynosi dzienną stawkę żywieniową ustaloną przez Dyrektora przedszkola i nie jest wliczona w koszty czesnego.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu zgłoszonej do godz. 16:00 dnia poprzedniego jest odliczana.

Poradnik dla Rodzica

Dla wszystkich, którzy zapiszą dziecko do naszego przedszkola.
Przewodnik dla rodziców i opiekunów.
Opowiada o całej organizacji przedszkola.
Zawiera porady i wskazówki odnoście wychowania i opieki nad dzieckiem.
Wyjaśnia regulamin i zasady obowiązujące w placówce.

Mundurki

W naszym przedszkolu obowiązują mundurki.

Są one w formie koszulek polo z nadrukowanym logo przedszkola.

Dziecko powinno ubierać mundurki od poniedziału do czwartku.

Piątki są dniem, w którym dziecko może założyć dowolny strój.

Przedszkole Montessori