Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat. Chetni rodzice składają formularz rekrutacyjny w placówce. Komisja ustala listy zakwalifikowanych dzieci do dwóch oddziałów 2,5- 6 latków. Liczba miejsc ograniczona. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową. Po zadeklarowaniu określonej ilości dzieci organizowane jest wstępne spotkanie organizacyjne. Na zebraniu rodzice i opiekunowie otrzymają informacje dotyczące funkcjonowania placówki, programu. Możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego w przypadku wolnych miejsc. W celu zapisania dziecka do Przedszkola, prosimy o: kontakt telefoniczny +48 579809896 Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania informacyjno – rekrutacyjnego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Kolejne spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem. Zapisy prowadzone są na bieżąco – do wyczerpania planowanej ilości miejsc. Pragniemy przypomnieć, że nasze Przedszkole jest przedszkolem integracyjnym.